Portfel męski slim: kompaktowa galanteria dla gentlemana…

To właśnie rozwiązania praktyczne i eleganckie podbijają dzisiaj rynek męskiej galanterii skórzanej. Nic dziwnego, faceci lubią łączyć praktyczne i klasyczne akcenty w swojej garderobie – cienki portfel męski ze skóry jest tego najlepszym przykładem. Czas wypchanych paragonami portfeli – „kanapek” – już minął, teraz kolej na coś zdecydowanie bardziej poręcznego i estetycznego…

Portfel skórzany slim – oczyść swoją kieszeń i poczuj się komfortowo!

Zapobiegliwość to cecha wielu mężczyzn, przejawia się ona niestety także w ich kieszeniach. Zapełnianie portfela wizytówkami, paragonami i kartami promocyjnymi to niestety całkiem częsty proceder. Ale czy na pewno wszystko to jest potrzebne na co dzień, w kieszeni? Portfele męskie slim świetnie przypominają nam, że do funkcjonowania potrzebujemy zaledwie kilku kart i banknotów. Zmieścimy je w skórzanym portfelu, wykonanym z zaledwie z jednego paska skóry – zszytym w postać wygodnej klapki. Po jej wewnętrznej części zaprojektowanych jest dosłownie kilka przegródek, z myślą o niezbędniku – np. dowodzie osobistym, prawie jazdy, karcie bankomatowej.

Fot. Portfel męski slim z Gentle-Man.pl

Uczucie lekkości przypadnie wam do gustu – wierzcie nam! Portfel męski skórzany slim nie wadzi w kieszeni i nie odznacza się na spodniach, przez co cała kreacja wygląda estetycznie i elegancko zarazem. Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że z powodzeniem zmieści się do każdej kieszonki, nie czuć go nawet wewnątrz marynarki. Docenią go także kierowcy – zasiadając w fotelu swojego auta często narzeka się właśnie na niewygodną „cegłę” w kieszeni. Cienki portfel męski praktycznie nie wadzi, świetnie sprawdza się też podczas noszenia letnich szortów. Modne portfele męskie slim – Gentle-man.pl/89-cienki-portfel-meski-slim.

Portfel męski slim – „wizytówka” faceta z klasą?

Współczesny gentleman zwraca uwagę na każdy detal swojego wizerunku – te drobne niuanse świadczą o klasie i wysublimowanym stylu bycia. Portfele męskie slim są tą częścią galanterii skórzanej, która świetnie sprawdza się w budowaniu wizerunku – elegancki portfel męski ze skóry naturalnej, dopasowany odcieniem do obuwia czy aktówki, daje jasny sygnał: to facet, który ceni sobie ponadczasowe elementy stylistyczne. Wystarczy wyobrazić sobie przykładową sytuację – płacenie podczas kolacji z kobietą lub/i partnerem biznesowym. Czy wolimy wyciąganie wypchanej paragonami „cegły” z kieszeni, czy może sięgniemy po portfel męski skórzany slim? Minimalizm, skromny ale konkretny design – to cechy szczególne nowoczesnej, męskiej galanterii skórzanej.

Fot. Propozycja portfeli męskich slim od Gentle-Man.pl

Portfel męski cienki – gdzie kupić?

Wśród marek, które zasługują na wyróżnienie możemy wyliczyć np. Brodrene, Paolo Peruzzi i Beltewski. Portfele męskie slim wspomnianych i wielu innych topowych marek można znaleźć w gentle-man.pl. Sklep ten specjalizuje się w męskiej galanterii skórzanej i od wielu lat jest jednym z najlepiej wyposażonych punktów w sieci – warto zajrzeć tam zarówno po cienki portfel męski, jak i po porady dotyczące stylu, ciekawostki i nowinki modowe, a także sezonowe obniżki cen.