Jej Wysokość Uniwersalność, czyli ładowarka teleskopowa

Często zdarza się, że szukamy maszyny, której wąską specjalizacja pozwoli na precyzyjne wykonanie ściśle określonych i najtrudniejszych zadań. Nie jest tak jednak zawsze – bywa, że w danej chwili potrzebujemy czegoś uniwersalnego. Co wtedy? Jeśli nasze prace zakładają podnoszenie, przenoszenie i działania na wysokościach, to wybór jest jeden. Jest nim ładowarka teleskopowa.

Ładowarka teleskopowa – krótka charakterystyka

Ogromną zaletą ładowarek jest szerokie spektrum zastosowania. Dzięki różnorodnemu osprzętowi, który można dodać do teleskopowej konstrukcji, ich możliwości są praktycznie nieograniczone. Wystarczy, że wybierzemy interesujący nas dodatek (może być to np. hak, łyżka lub platforma robocza), a maszyna zamieni się w specjalistyczny park maszynowy.

Dodatkowym plusem maszyn tego typu jest fakt, że do pracy na nich wystarczą uprawnienia UDT obejmujące dawną kategorię 1WJO, a zakres ich możliwości wykracza znacznie poza standard (ładowarki mogą pełnić m.in. funkcję dźwigu czy podestu koszowego). Gdzie zatem szukać ładowarek teleskopowych? Najlepiej u renomowanych producentów, dzięki którym nasz biznes nie ucierpi, a nasi pracownicy będę mogli pracować w komfortowym i bezpiecznym środowisku.

Ładowarki teleskopowe najwyższej jakości

Przykładem firmy posiadającej w swojej flocie maszyny z najwyższej półki jest polski odział holenderskiego przedsiębiorstwa RIWAL. W aktualnej ofercie europejskiego lidera branży maszyn ciężkich znajdują się również ładowarki teleskopowe – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/ladowarki-teleskopowe.

To jednak nie wszystko! Prócz najwyższej wydajności maszyn i bezpieczeństwa podczas pracy, RIWAL gwarantuje także topowe usługi naprawcze na terenie całej Polski. Jeśli nasza ładowarka teleskopowa przestanie prawidłowo działać, możemy być pewni, że mobilny serwis dotrze do nas w ciągu najbliższej doby i prawdopodobnie usunie usterkę na miejscu.

Pragniesz kompleksowej oferty? Sięgnij po propozycję od RIWAL!