Firmowy kalendarz trójdzielny — czym różni się od swoich odpowiedników?

Kalendarze są jednymi z najczęściej wykorzystywanych gadżetów rozdawanych przez firmy, jako podarunek dla ważnych klientów i kontrahentów. Czym wyróżnia się kalendarz trójdzielny na tle swoich odpowiedników?

Dobre drukarnie oferują wiele różnych rodzajów kalendarzy, które można zaadoptować, jak swoją reklamę. Wśród nich znajdują się kalendarze listwowane, listkowe, biurkowe, szyte, czy jednodzielne.

Spośród wyżej wymienionych rodzajów wyróżnia się jeszcze jeden, którym jest kalendarz trójdzielny. Jest jednym z najczęściej wykorzystywanych przez firmy, jako materiał promocyjny.

Duża powierzchnia

Kalendarz trójdzielny jest jednym z największych, a co za tym idzie, firma otrzymuje obszerną powierzchnię, na której może zaprezentować swój logotyp, hasła, czy elementy graficzne. Duży kalendarz zwiększa szansę na przykucie uwagi potencjalnego Klienta, a przy okazji jest wygodny w użytkowaniu. Umożliwia obserwowanie dat z dużej odległości oraz daje miejsce na wyraźne zaznaczenie wybranych dni, a nawet krótkie notatki przy nich.

Przydatne informacje

Profesjonalne drukarnie często oferują kalendarze trójdzielne, na których zaznaczone są dni wolne od pracy, najważniejsze święta, czy imieniny. Gadżet ten pozwala, więc nie tylko na planowanie pracy, ale również może przypomnieć o imieninach szefa, lub zbliżającym się długim weekendzie.

Aby ułatwić oznaczanie najważniejszych dat, kalendarze trójdzielne często wyposażone są również w ruchome okienka, które są przeznaczone właśnie do tego celu. Jest to kolejne udogodnienie dla osób z nich korzystających.

Wygoda użytkowania

Kalendarze trójdzielne w przeciwieństwie do wielu swoich odpowiedników są przystosowane do powieszenia na ścianie. W konsekwencji może korzystać z nich wielu użytkowników.

Estetycznie zaprojektowany kalendarz trójdzielny może stać się również atrakcyjnym elementem wystroju biura. Dlatego też bardzo ważne jest, aby wydruk zlecić sprawdzonej i doświadczonej drukarni, która zadba, aby kalendarz został wyprodukowany w należytej jakości.

Dostosowanie do potrzeb

Drukarnie nierzadko oferują wiele różnych wariantów wyglądu kalendarza oraz sposobów wykończenia. Wszystko po to, aby dostosować jego wygląd do oczekiwań Klienta, tak aby gadżet ten był spójny z logotypem oraz innymi elementami identyfikacji wizualnej firmy.

Atrakcyjny wygląd kalendarza sprawi, że z pewnością zawiśnie on na ścianie biura kontrahenta, budując w jego oczach nasz pozytywny wizerunek. Drukarnie często oferują również zapakowanie kalendarzy w eleganckie koperty, co dodaje podarunkowi nieco ekstrawagancji.

Jeśli chcemy, więc podarować praktyczny prezent spełniający funkcję reklamy, to kalendarz trójdzielny może okazać się najlepszym wyborem do realizacji tego celu. Należy pamiętać, jednak o tym by był on wykonany w sposób profesjonalny i atrakcyjny wizualnie, oraz komunikował w przejrzysty sposób oferowany przez nas produkt, czy usługę.