Wszechstronne zastosowanie radiofrekwencji mikroigłowej

Wielu pacjentów zastanawia się, czy zabieg radiofrekwencji mikroigłowej jest bezpieczny i odpowiedni do pokonania ich problemu ze skórą. Na szczęście medycyna estetyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów, Do nowości w tej dziedzinie należy urządzenie opisane na https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.

Działanie Morpheus 8 Pro

Aplikator Morpheus 8 jest urządzeniem, które pozwala uzyskać efekty zbliżone do tych po interwencji chirurgicznej. Pacjenci bardzo wysoko cenią sobie naturalny sposób przywracania elastyczności skórze i dlatego coraz chętniej i śmielej sięgają po ten zabieg. Niezaprzeczalną zaletą urządzenia jest minimalne naruszenie naskórka podczas nakłuwania. Dodatkowo uszkodzenie nie wzrasta wraz z głębokością zabiegu, tak jak ma to miejsce podczas użycia tradycyjnego lasera frakcyjnego. Oczywiście gwarancją sukcesu jest wykonanie zabiegu przez wykwalifikowanego specjalistę, który zadba o pełne bezpieczeństwo pacjenta.

Kto powinien zdecydować się na radiofrekwencję mikroigłową?

Radiofrekwencja to idealny zabieg dla osób, które borykają się z przykrymi dla nich efektami starzenia się organizmu. Skóra staje się wiotka i traci swoją naturalną sprężystość. Na twarzy pojawiają się zmarszczki oraz przebarwienia. Prawidłowo wykonany zabieg przywraca wyrazisty kształt podbródka, pomaga w pozbyciu się tak zwanych chomikowych policzków oraz sprawia, że skóra nabiera bardziej młodzieńczego i zdrowego wyglądu.

Jak pozbyć się rozstępów, cellulitu i blizn po operacji?

Kolejną grupą pacjentów, którzy korzystają z nowoczesnej radiofrekwencji mikroigłowej są osoby, które mają szpecące uszkodzenia naskórka. Bardzo często radiofrekwencja używana jest w celu pozbycia się blizn po zabiegach chirurgicznych. Klientkami chętnie korzystającymi z tego rodzaju zabiegów są także panie z problemami skórnymi pojawiającymi się po okresie ciąży. Trzeba jednak pamiętać, że zarówno ciąża, jak i okres laktacji stanowią wykluczenie do wykonywania radiofrekwencji mikroigłowej.