W Orange Flex przez pierwsze 3 miesiące będziesz płacił tylko 1 zł

Symboliczna złotówka za nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz 100 GB danych i dostęp do sieci 5G? Nas to nie dziwi – tak, jak sieć komórkowa w aplikacji Orange Flex. Sprawdź, co to takiego. I zobacz, jak skorzystać z promocji Orange Flex, dzięki której przez 3 miesiące korzystasz z usługi praktycznie za darmo.

Orange Flex – co to jest i jak działa?

Orange Flex to nowoczesna sieć komórkowa w aplikacji. Wszystko robisz przez apkę na telefonie, a do tego oferta nie ma zobowiązań i zbędnych formalności. Po prostu wybierasz sobie Plan komórkowy, który w danym momencie najbardziej Ci odpowiada, a w dowolnej chwili możesz go zmienić na inny – wyższy lub niższy.

Orange Flex wyróżnia się też wygodnymi płatnościami w formie subskrypcji – jak w HBO GO czy Netflixie. Podpinasz kartę płatniczą i zapominasz o comiesięcznych opłatach albo zasilasz BLIKIEM konto Flex, z którego pobierane są środki za korzystanie z usługi.

Promocja Orange Flex – co to daje i jak skorzystać?

Orange Flex ma atrakcyjną promocję dla nowych użytkowników, którzy użyją kodu FLEX3. Przez pierwsze 3 miesiące płacisz tylko 1 zł miesięcznie, bez względu na to, który Plan komórkowy wybierzesz (sprawdź: https://flex.orange.pl/promocje/3m1). Aktywuj więc ten ze 100 GB internetu i dostępem do sieci 5G – na bogato! Przed upływem 3 miesięcy możesz go zmienić na inny albo w ogóle zrezygnować z usługi, jeśli Ci się nie spodoba.

Żeby mieć Orange Flex w promocji, wystarczy kilka prostych kroków:

  •  Ściągasz apkę ze sklepu Google Play lub App Store, wybierasz Plan i zakładasz konto dla Ciebie lub dla Firm;
  •  Przenosisz numer lub wybierasz nowy (karta SIM przyjdzie bezpłatną przesyłką, albo wybierasz wirtualną eSIM i aktywujesz numer w kilka minut);
  •  Wrzucasz w apkę selfie i zdjęcie dokumentu, żeby potwierdzić, że Ty to Ty;
  •  Wpisujesz kod FLEX3 i wybierasz metodę płatności.

Ile płacisz i co dostajesz w Planach Orange Flex, gdy minie promocja?

W Orange Flex masz do wyboru 1 z 4 Planów komórkowych. Każdy daje Ci nielimitowane rozmowy i wiadomości w kraju i w roamingu w UE, a różnią się przede wszystkim wielkością miesięcznego pakietu gigabajtów.

  1. Plan z 15 GB (w tym 2,92 GB w UE) kosztuje 25 zł/miesiąc;
  2. Plan z 30 GB (w tym 3,51 GB w UE) kosztuje 30 zł/miesiąc;
  3. Plan z 50 GB (w tym 5,84 GB w UE) kosztuje 50 zł/miesiąc;
  4. Plan ze 100 GB (w tym 9,35 GB w UE) i dostępem do sieci 5G kosztuje 80 zł/miesiąc.

Nawet po upływie promocji, Orange Flex wygląda więc atrakcyjnie. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę wygodę, jaką dają płatność w formie subskrypcji i zarządzanie usługą przez aplikację mobilną.