Usługi dronem – wszystko co musisz o nich wiedzieć

Drony zrewolucjonizowały przemysł foto-wideo. Z ich pomocą można stworzyć zachwycające ujęcia, dlatego są wykorzystywane do najróżniejszych celów. Wyjaśniamy w jaki sposób sprawdzają się w branży budowlanej oraz przedstawiamy nasze usługi dronem!

Nawet najpiękniejsze zdjęcia czy nagrania zrealizowane przy użyciu zwykłej kamery nie mogą się równać z tymi wykonanymi z lotu ptaka. Budynki i infrastrukturę najwygodniej jest uchwycić właśnie w ten sposób. W branży budowlanej do przygotowania materiałów marketingowych, relacji z postępu prac czy innych archiwaliów najlepiej nadają się usługi dronem. Dowiedz się, co możemy Ci zaproponować!

Usługi dronem z Build Lapse

Usługi dronem z Build Lapse są zawsze wykonywane na najwyższym poziomie. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, obsługiwanym przez doświadczonych fachowców. Nie tylko zbieramy materiały, ale też poddajemy je profesjonalnej obróbce. Klient otrzymuje gotowy produkt, który może wykorzystać na najróżniejsze sposoby.

Na zamówienie realizujemy zdjęcia oraz nagrania z wykorzystaniem dronów, z użyciem klasycznych, ale też szerokokątnych obiektywów. Dodatkowo wykonujemy filmy poklatkowe, czyli time-lapse i hiper-lapse. Z ich pomocą można w atrakcyjny sposób przedstawić postępy na budowie. Jesteśmy gotowi do współpracy z klientem nawet przez wiele miesięcy.

Co wchodzi w skład usług dronem?

Nasi klienci często pytają, co wchodzi w skład usług dronem. Build Lapse kompleksowo wykonuje całe zlecenie – od samego początku, do końca. Na wstępie negocjujemy cenę oraz planujemy realizację, tak by uzyskać jak najlepsze efekty. Następnie przystępujemy do pracy. Pojawiamy się na miejscu ze sprzętem tyle razy, ile będzie to konieczne. Staramy się uzyskać absolutnie najlepsze ujęcia z drona. Zależy nam na tym, by klient otrzymał zdjęcia czy nagrania, które w najbardziej atrakcyjny sposób przedstawią dany budynek, infrastrukturę czy plac budowy. Po zgromadzeniu materiałów przystępujemy do ich obróbki, konsultując ją z klientem. Końcowe efekty są gotowe do wykorzystania w mediach społecznościowych, relacjach, prezentacjach, portfolio itp.

Gdzie zamówić usługi dronem

Zastanawiałeś się, gdzie zamówić usługi dronem? Doskonale trafiłeś! Build Lapse jest firmą z ogromnym doświadczeniem, zatrudniającą najlepszych specjalistów. Stworzymy dla Ciebie zachwycające zdjęcia 360, filmy poklatkowe, ale też bardziej tradycyjne fotografie i nagrania. Dbamy o najwyższą jakość wykonania oraz w pełni indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Prowadzimy oddziały w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu. Skontaktuj się z nami, by uzyskać wstępną wycenę zamówienia. Masz jakieś pytania? Z przyjemnością wszystko Ci wyjaśnimy!

Usługi dronem w Build Lapse to gwarancja świetnego wykonania w przystępnej cenie. Zrealizujemy dla Ciebie materiały, które zachwycą Twoich klientów, kontrahentów i inwestorów. Zapoznaj się z naszą ofertą, a następnie zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy!