Urodziny dla dzieci w sali zabaw – zalety, atrakcje, ceny

Nie wszyscy rodzice mają możliwość wyprawienia dziecięcych urodzinek w domu. Rozwiązaniem jest urządzenie ich w sali zabaw. Gdy również zastanawiasz się nad takim przyjęciem, oto najważniejsze informacje!

Urodzinki dla dziecka w sali zabaw – kiedy warto?

Wśród popularnych miejsc do organizacji urodzin dla dzieci od lat na najwyższym miejscu podium znajdują się sale zabaw. Organizowane w nich urodzinki to świetny wybór dla kilkulatka, aby zapewnić jemu i jego gościom niezapomnianą rozrywkę.

Zalety urodzinek dziecięcych w sali zabaw:

– Wspaniała zabawa dla dzieci,
– Dostęp do wielu ciekawych atrakcji,
– Wygoda dla rodziców,
– Oszczędność czasu na urządzeniu przyjęcia,
– Przystępne ceny urodzinek.

Jak odbywają się urodziny w sali zabaw?

Najczęściej takie urodziny dla dzieci polegają na wynajęciu osobnej salki na urodziny, a także na możliwości korzystania z sali zabaw przez dzieci. Zazwyczaj czas trwania imprezy wynosi 2-3 godziny zależnie od wybranego pakietu urodzinowego.

W trakcie urodzinek mały solenizant oraz zaproszeni goście mogą na początku odśpiewać gromkie „Sto lat”, a potem przejść do sali zabaw. W trakcie przyjęcia dzieci mają swobodny dostęp do salki, gdzie czekają na nich napoje i poczęstunek.

Najczęściej urodziny dla dzieci nadzorowane są przez opiekuna, dlatego rodzice nie muszą robić tego samodzielnie. O dobrą zabawę dzieci mogą też zadbać animatorzy, lecz najczęściej trzeba dopłacić za ich usługi.

Jakie atrakcje oferują sale zabaw?

Sale zabaw mogą zapewnić mnóstwo dodatkowych atrakcji na urodziny dla dzieci. Najczęściej znajdują się one w droższych pakietach lub należy za nie dopłacić.

Wśród atrakcji dostępnych na urodzinki dla dzieci znajdują się między innymi:

– Malowanie buzi,
– Wykonanie sztucznych tatuaży,
– Pokazy iluzjonistyczne,
– Piniata,
– Wizyta maskotki,
– Sesja zdjęciowa.

Ile kosztują urodziny dziecięce na sali zabaw?

Koszt urodzin dla dziecka w sali zabaw zależy głównie od wybranego pakietu oraz od liczby gości.

Zazwyczaj jest to wydatek od około 350 do 1000 złotych za 10 gości. Dopłata do dodatkowych atrakcji wynosi zwykle od 100 do 500 złotych w zależności od ich rodzaju.

Dokładne ceny urodzinek oraz dodatkowych atrakcji można znaleźć na stronach sal zabaw.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu rozwoju.