Trzy pomysły na podziękowanie gościom weselnym za przybycie

Jednym z najgorętszych trendów weselnych ostatnich lat pozostają upominki dla gości, którzy zaszczycili państwo młodych swoją obecnością podczas przyjęcia. Drobny podarek jest nie tylko miłym gestem, ale może być również pamiątką przypominającą o świetnej zabawie. Sprawdź, jakie prezenty cieszą się największą popularnością wśród przyszłych małżonków.

Podziękowania na słodko

Absolutnym numerem jeden są elegancko zapakowane słodycze. Takie prezenty dla gości mogą mieć spersonalizowane opakowanie, które można często na dodatek dopasować pod względem stylu i motywów do innych dekoracji sali np. winietek i etykietek na butelkach. Najbardziej praktycznym i efektownym upominkiem będzie opakowanie, do którego można wrzucić mieszankę cukierków, ciastek lub innych słodyczy.

Sprawdź również, czym zaskoczyć gości weselnych >>

Nieco skromniejszym prezentem może być pojedyncza czekoladka zapakowana w ozdobny papier, na którym można umieścić motyw przewodni wesela, inicjały pary młodej i datę wstąpienia w związek małżeński. Goście mogą również docenić słodką krówkę w prostym opakowaniu. Bardzo oryginalną formą podziękowania jest słoiczek miodu, który może być świetnym dopełnieniem wesela w stylu rustykalnym lub boho.

Torebki z nasionami

Do wesel boho, wiejskich i ludowych idealnie będą pasowały również torebeczki z nasionami. Sporą popularnością cieszą się zwłaszcza niezapominajki, które mają bardzo symboliczny charakter. Można oczywiście zdecydować się na inne kwiaty lub nawet na herbatę. Opakowanie jest prawdziwym polem do popisu – sklep Amelia-Wedding.pl  daje możliwość umieszczenia na nim inspirującego napisu w romantycznym stylu, imion świeżo upieczonych małżonków i daty ślubu.

Torebka może mieć również bardzo spersonalizowany charakter, jeśli para zdecyduje się na własny projekt. Może na niej pojawić się zabawna grafika z podobiznami małżonków w komiksowym stylu. Ponadto opakowanie z nasionami może nawiązywać do zaproszeń ślubnych, winietek, etykietek i innych elementów ślubnej papeterii. Wybór motywów jest tak ogromny, że ze względu na oszczędność czasu warto zdecydować się raczej na jeden motyw przewodni.

Buteleczki z nalewką

Wielu parom zależy na wręczeniu prezentów, które nie będą gotowym podarkiem, który można kupić w pierwszym lepszym sklepie. Strzałem w dziesiątkę może okazać się domowa nalewka według tradycyjnej receptury, która wymaga odrobiny czasu i poświęcenia. Taki prezent należy oczywiście również zapakować w elegancki sposób, który będzie pasował do podniosłego charakteru uroczystości i dobrze wyglądał na stole.

W ofercie sklepu Amelia-Wedding.pl można znaleźć specjalne buteleczki na nalewki. Para może wybrać kształt i rozmiar butelki, a także stworzyć własną, niepowtarzalną etykietkę ze spersonalizowanym tekstem lub cytatem. Można oczywiście również skorzystać z gotowych wzorów, na których wystarczy umieścić imiona lub inicjały pary oraz datę ślubu. Nalewce można ponadto nadać oryginalną lub zabawną nazwę, która także może znaleźć się na etykiecie.

Fot. materiały prasowe