TOP 5 – najlepsze auta używane do 30 tys. zł

Używane samochody osobowe cieszą się wśród polskich kierowców ogromną popularnością. Decyduje o tym w głównej mierze bardzo atrakcyjna – w porównaniu z nowymi pojazdami – cena. Największe zainteresowanie wzbudzają auta z rynku wtórnego o wartości do 30 tys. zł. Oto 5 najchętniej wybieranych modeli.

Honda Civic VIII

Ósma generacja Civiva ceniona jest przede wszystkim za wysoką jakość wykonania i niską usterkowość. To doskonały przykład nowoczesnego kompakta, który na rynki europejskie trafił w wersji hatchback. Samochód doczekał się wielu wyróżnień, a użytkownicy doceniają m.in. jego wygląd, niezawodną elektrykę czy napęd. Nic więc dziwnego, że kierowcy chętnie wybierają używane samochody z gwarancją sygnowane marką japońskiego giganta.

Audi A6 III (C6)

Audi A6 trzeciej generacji zdobyło w 2005 r. tytuł Światowego Samochodu Roku. Znakomite właściwości jezdne, elementy wykonane z wysokogatunkowych materiałów, bogate wyposażenie, szeroka gama jednostek napędowych – to wszystko sprawia, że Audi A6 III (C6) należy do grona najbardziej poszukiwanych samochodów osobowych używanych.

Nissan Qashqai I

Qashqai miał swój debiut w 2006 r. Spośród aut używanych z gwarancją ten rodzinny samochód wzbudza ogromne zainteresowanie. Jak informują przedstawiciele serwisu UJN (Używane Jak Nowe), ich klienci cenią Qashqaia za wygodę, wygląd oraz dobrą ochronę antykorozyjną nadwozia i podwozia. Przed zakupem warto się zastanowić, czy model ma mieć napęd na 4 koła – samochody 4×4 używane mają wiele zalet, zwłaszcza w trudnych warunkach, np. zimą.

Volkswagen Golf VI

Niemieckie auta na sprzedaż z drugiej ręki na brak uznania ze strony kierowców narzekać nie mogą. Golf VI to solidne auto o satysfakcjonujących właściwościach jezdnych, gwarantujące wysoki komfort kierowcy i pasażerom oraz dostępne w różnych wersjach silnikowych.

Audi A3 8P

Audi A3 8P to jedno z najczęściej poszukiwanych aut poleasingowych. Warszawa ma sporo miejsc, gdzie można się w nie zaopatrzyć. Audi A3 to samochód wygodny, przestronny, do nabycia w jednej z wielu wersji silnikowych.

https://www.uzywanejaknowe.pl/