Światło/efekt doskonałości

Perfekcja w każdym calu, to drugie imię wielu zachwycających aranżacji. Niezwykle modne w wystroju wnętrz stało się idealne dobieranie każdego elementu pomieszczenia, poczynając od mebli, a kończąc na najdrobniejszych bibelotach. Współcześnie, nawet skromny design może emanować elegancją, płynącą z kreatywności zastosowanych rozwiązań. Podążając za potrzebami wymagających konsumentów, firma Dywanopol Polska zebrał idealne dla nowoczesnych wnętrz dywany w unikalną kolekcję Gabbeh.

Nowoczesny efekt światła i cienia

Specjalnie dla klientów z zamiłowaniem do współczesnego wystroju wnętrz Dywanopol Polska przygotował nowatorskie dywany, których design został oparty na innowacyjnym wzornictwie. Można na nich dostrzec awangardowe, geometryczne kształty, które sprawdzą się w nowoczesnej stylistyce wnętrz. Wzory te, w eleganckich tonacjach różnych wariantów kolorystycznych (czerwień, beż, brąz i odcienie niebieskiego) zostały położone na jasne i ciemne tła. Dzięki temu każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i wnętrza swoich pomieszczeń. Wspaniała gra światła i cienia daje wyjątkowy efekt tajemniczości i ekskluzywności. Jest to jeden z powodów, dla których dywany z tej kolekcji genialnie komponują się z wnętrzami w bardzo modnym ostatnio stylu skandynawskim. Pasują one jednak perfekcyjnie także do innych stylizacji, nadając im wysublimowanej elegancji.

Wybór kolekcji dywanów Gabbeh był dla strzałem w dziesiątkę. Wystarczy przejrzeć galerię zdjęć z tymi produktami na stronie Dywanopol.pl, by się nimi zauroczyć. Firma postawiła w tym wypadku na praktyczność. Dystrybutor wybrał dla polskich klientów produkt łączący przyjemny dla oka design z wysokim poziomem funkcjonalności. To jedno z działań charakterystycznych dla tego innowacyjnego przedsiębiorstwa, które, nie tyle podąża za modą, ile włącza się w jej kreowanie.

Dywan Gabbeh 02 nowoczesny czerwony

Wysoki standard w nowoczesnym designie

Niepospolicie delikatne barwy oraz wyróżniające się wzornictwo dywanów Gabbeh, idzie w parze z ich wysoką jakością. Kolekcja Gabbeh obrazuje to idealnie. Dywany, które można w niej znaleźć, mają prostokątny kształt, co ułatwia dopasowanie ich do różnorodnie urządzonych pomieszczeń, nawet z najbardziej niecodziennym układem mebli. Ponadto, są one dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu nadadzą się do małych i dużych pokoi. Umieszczenie takiego dywanu w sypialni czy salonie nie nastręcza żadnych problemów. Rzadko można trafić na dywan, który równie świetnie nadaje się do barwnego otoczenia, przed kominek z przyjemnie trzaskającym ogniem, jak i do niemal pustego, surowego salonu lub loftu. Klienci chętnie wybierają je również do swoich sypialni, a nawet do pokojów nastolatków, szczególnie tych z wykształconym własnym stylem i zamiłowaniami artystycznymi. Gabbeh to dywany, które zachwycą każdego estetykę.

Dywany Gabbeh zostały wykonane w 100% z poliestru, a ich runo sięga wysokości maksymalnie 9 mm. Pozwala to na zachowanie komfortu korzystania z nich i jednocześnie powoduje konieczności skomplikowanych procesów czyszczenia. Świetnie dobrany materiał i zaawansowana technologia wytwarzania, sprawiają, że dywany te są odporne na zabrudzenia oraz odkształcenia. Dzięki temu służą o wiele dłużej niż wyroby słabszej jakości. Potwierdzeniem trwałości tych produktów jest dwuletnia gwarancja, udzielana na nie przez firmę Dywanopol Polska. Co istotne, są to dywany, które również izolują pomieszczenia przed utratą ciepła. Wszystkie te cechy czynią je wyjątkowymi. Są one, poza tym przyjazne, nie tylko dla stóp, ale również dla domowego budżetu.

Kolekcja Gabbeh, to wspaniała wizytówka firmy Dywanopol Polska jako przedsiębiorstwa. Wyraża bogatą  różnorodność, trwałość, doskonałą jakość i wspaniała estetykę, którymi nacechowane są wyroby, dystrybuowane przez tą firmę.