Propozycja na rodzinne wypadu, czyli koszulki mama i syn!

Gdy dziecko zaczyna dorastać i zaczyna potrzebować nieco więcej przestrzeni od swoich rodziców, każda mama przeżywa malutki kryzys. Do tej pory niemowlę i małe dziecko było niemal jedności ze swoją mamą, teraz zaczyna poszukiwać własnego miejsca, gdzie mama nie ma wstępu.

Z myślą o kobietach, które chcą światu pokazywać mocne rodzinne więzi ze swoimi dziećmi powstały specjalne koszulki mama i syn oferowane m.in. przez sklep Koszulove. Każdy syn pozostaje oczkiem w głowie swojej mamusi. Każdej kobiecie zależy przecież by rósł zdrowo, odnosił sukcesy prywatne oraz zawodowe i by był kochany. Nie bez powodu wciąż funkcjonują w społeczeństwie określenia maminsynek i synek mamusi, które wcale nie muszą mieć negatywnego wydźwięku. Dla każdej mamy bardzo ważne jest też to by synowie okazywali im miłość. Właśnie dlatego dobrym pomysłem na prezent zarówno dla mamy jak i dla syna będą koszulki mama i syn. Stroje z przymrużeniem oka mogą być spersonalizowane tak by na ubraniu dla mamy pojawiło się nawet imię dziecka! Koszulki mama i syn mogą być również świetnym gadżetem na wspólne wakacje i rodzinne sesje zdjęciowe!

Nie tylko dla maminsynków, czyli koszulka tata syn

Relacja ojca z synem znacząco różni się od tej jaką dziecko wytwarza z mamą. Jest pełna tajemnic i zwrotów akcji. Zarówno obecność taty jak i jego nieobecność mają dla męskiego potomka daleko idące konsekwencje. Życie dorosłego mężczyzny bardzo się zmienia po narodzinach dziecka. Facet staje się już nie tylko partnerem swojej wybranki, ale również opiekunem i obrońcą dziecka. Staje się także wzorem godnym do naśladowania, który jest pod baczną obserwacją malucha. Dziecko najpierw będzie podziwiać ojca, a w przyszłości zacznie się inspirować jego działaniami. Mimo, że przez pierwsze miesiące życia każdego dziecka to mama odgrywa pierwsze skrzypce, to później, w okolicach drugiego lub trzeciego roku życia występuje zjawisko zwane „fascynacją ojcem”. To idealny moment na sprawienie tacie i dziecku prezentu takiego jak chociażby personalizowana koszulka tata syn. Jako że prawdziwi faceci nie wstydzą się swoich emocji koszulka tata i syn będzie idealną manifestacją miłości i więzów jaka i łączy. Koszulka tata syn może być również manifestacją tego jak duży macie do siebie dystans lub jak wzajemnie się uzupełniacie. Koszulka tata i syn proponowana na przykład przez Koszulove może również prowokować do myślenia nad wartościami rodzinnymi!

Ważne rocznice, czyli koszulki dla par sklep

Kochające się pary uwielbiają pokazywać swoją miłość światu i sobie nawzajem. W czasach, w których żyje się szybko i bez namysłu coraz częściej pokazujemy swoje uczucia np.: prezentami, które kupujemy w pośpiechu i bez zastanowienia. Na ważne rocznice takie jak pamiątka ślubu czy pierwszego spotkania nie warto jednak kupować upominków, które mogą się powtarzać. Zdecydowanie lepszym pomysłem będą przedmioty oryginalne, które tak jak koszulki dla par sklep można spersonalizować. Niepowtarzalność koszulki dla par sklep potrafi zachwycić i zmiękczyć serce każdego twardzielaKoszulki dla par sklep, na których na trwałe można wprowadzić wyjątkowe napisy czy grafikę, to doskonałe podsumowanie tego, jak bardzo się kochacie.