Pralka PerfectCare – urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb

W dzisiejszym świecie każdy dba o wygląd, często to jak wyglądamy przekłada się na sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. Dużo uwagi przykładamy więc do dbania o nasze ubrania. Oczekujemy nienagannej jakości prania – bez farbowania, kurczenia się ubrań. Często jednak nasza pralka zawodzi i wyjmujemy z niej rzeczy, które nie nadają się do założenia. Czy jest na to skuteczny sposób? Dlaczego Pralki szwedzkiej firmy Electrolux to urządzenia nowoczesne, intuicyjne w obsłudze?

Wyrzucamy do śmieci trwale poplamione, wyblakle koszule, zmechacone swetry i kupujemy nowe. Wydajemy pieniądze i działamy na szkodę środowiska naturalnego. Jak łatwo i skutecznie radzić sobie z najczęstszymi problemami i sprawić, że nasze pranie będzie zawsze nienagannej jakości?

Z pralkami z linii PerfectCare pranie nawet najbardziej wymagających tkanin nie sprawia kłopotów. Te nowoczesne urządzenia pralnicze dają gwarancję zachowania pierwotnych kolorów ubrań, bielizny i pościeli.

PerfectCare – pralka, która zadba o delikatne tkaniny

Z badań producentów odzieży wynika, że ok. 70 proc. naszych ubrań szybko się zużywa z powodu nieprawidłowej pielęgnacji. Wiele osób ma w swoich szafach rzeczy uszyte np. z delikatnego jedwabiu i boi się je nosić. Jedwab uchodzi za tkaninę, o którą trudno dbać. Dzięki pralkom z linii PerfectCare możemy cieszyć się wszystkimi swoimi ubraniami. Inżynierowie pracujący dla firmy Electrolux zadbali, by można w nich było prać odzież nawet z najbardziej wymagających tkanin.

Pralki PerfectCare mają do wyboru wiele programów: bawełna, bawełna ekologiczna, tkaniny syntetyczne, delikatny, szybki, płukanie, wirowanie/odprowadzanie wody, antyalergiczny, kołdra, jedwab, wełna plus, sport, okrycia wierzchnie, denim.

Pralki Electrolux mają certyfikat WoolmarkBlue. Możemy więc prać w nich miękkie, wełniane swetry bez obawy, że zmienią kształt lub strukturę. Certyfikat WoolmarkBlue, jest gwarantem najdelikatniejszego traktowania tkanin podczas prania. Potwierdza, iż pranie w pralce z linii PerfectCare jest równie delikatne co pranie ręczne. Dzięki temu podczas prania dbamy o jakość naszych ubrań.

Dodatkowo certyfikaty marek Ariel i Lenor dają gwarancję odpowiedniej pielęgnacji każdego włókna.

W jaki sposób chronić swoje tkaniny w trakcie prania?

Każda pralka z linii PerfectCare – z serii 600, 700 i 800 – została zaprojektowana tak, by ubrania długo wyglądały jak nowe. Kupowanie odzieży nie będzie już koniecznością, a jednie przyjemnością.

Wszystkie pralki Electrolux są wyposażone w system SensiCare. Technologia ta wykorzystuje czujniki ciężaru i dostosowuje zużycie wody, energii i czasu prania do wagi wsadu. Dzięki temu można zaplanować bardzo małe pranie, bo pralka dostosuje czas prania nawet dla ładunku o wadze jednego kilograma.

Przed włączeniem pralki na dotykowym panelu sterującym wprowadzamy do systemu podstawowe informacje. Pralka sama dobiera program, który nie zniszczy ubrań, a przy okazji zaoszczędzi prąd i wodę. Korzystając z tej opcji można uprać nawet najbardziej delikatne tkaniny – w tym jedwab.

Pralki z linii PerfectCare piorą i suszą bardzo precyzyjnie. Jeśli nie wiemy, ile detergentu należy użyć do prania, nie musimy się o to martwić. Zadba o to funkcja AutoDose. Zbyt duża lub zbyt mała ilość detergentu może być szkodliwa dla tkanin, dlatego system AutoDose automatycznie dozuje go dokładnie tyle, ile potrzeba.

Pralka waży pranie w bębnie i dobiera odpowiednią dawkę detergentu, który po jednorazowym napełnieniu szufladki wystarcza nawet na 20 prań. Jest to nie tylko praktyczne i wygodne, ale także gwarantuje optymalną pielęgnację tkanin.

Opcja UltraCare miesza detergent z wodą, by chronić włókna i kolory, a jednocześnie dokładnie wszystko wyprać. Tkaniny, nawet te najdelikatniejsze, wyglądają długo jak nowe.

Program UltraWash, w który wyposażone są pralki z linii PerfectCare, to gwarancja idealnej czystości i optymalnej pielęgnacji tkanin w krótkim czasie. Program trwa bowiem mnie niż godzinę. Dzięki technologii wstępnego mieszania, która zapewnia mniejsze zużycie energii podczas prania w niższych temperaturach, ubrania są idealnie czyste i długo zachowają pierwotną jakość.

System SteamCare – idealnie czyste ubrania

Pralki Electrolux linii PerfectCare są wyposażone w innowacyjną  technologię SteamCare®. To funkcja wytwarzania pary, dzięki której ubrania wyjęte z pralki maja minimalne zagniecenia. Prasowanie zajmie więc zaledwie kilka minut. Dostępny jest również oddzielny cykl parowy, umożliwiający szybkie i łatwe odświeżenie odzieży.

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom zastosowanym w pralkach z linii PerfectCare mamy wszystko pod kontrolą. Możemy cieszyć się czystością i pięknymi ubraniami, które długo pozostają w świetnej kondycji. Ergonomiczny design sprawia z kolei, że pralkę Electrolux dopasujemy prawie do każdego wnętrza.