Pojemniki na piasek i sól do Twojego domu

Zblża się zima, warto zatem pomyśleć o Tym aby przestrzeń wokół Twojego domu zostala należycie zabezpieczona. W dzisiejszym wpisie, chielibyśmy zaprezentować nowoczesne pojemniki na piasek i sól, które nie tylko są trwałe przez lata, ale przede wszystkim swoim designem cieszą oko.

Nowoczesne pojemniki na piasek i sól dla Twojego domu

Podczas gdy na dworze panuje minusowa temepratura, a przed Twoim domem jest ścieżka z kostki brukowej, spore podwórko lub chodnik po którym przechodzą piesi, to musisz odpowiednio o tę przestrzeń zadbać. Odpowiednie utrzymanie chodników i placów w okresie zimowym, zapobiegające ich oblodzeniu i nieszczęśliwym wypadkom gwarantuje w dużej mierze posypywanie piaskiem i solą. Podczas intensywnej zimy, materiały te szybko się kończą, warto pomyśleć nie tylko o zapasie kruszywa, ale i o miejscu w którym będzie łatwo dostępny na tzw. wyciągnięcie ręki.

Pojemnik na piasek i sól marki ECI jest produktem o nowoczesnym designie, w 100% Polskiego pochodzenia. To produkt wykonany z poliuretanu bez dodatkowych związków chemicznych, a co za tym idzie – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne w znacznym stopniu, a kolor po jednym czy dwóch sezonach pozostawionego na słońcu pojemnika nie blaknie.

Pojemnik na piach i sól drogową oraz inne kruszywa w okresie zimowym

Przestrzeń wokół Twojego domu jest zadbana, dlatego nawet pojemniki na piasek i sól muszą się z nią odpowiednio komponować. Warto rozważyć zatem zakup pojemników na piasek i sól ECI, które swoim wyglądem dopasują się do Twojego otoczenia. Do wyboru jest cała gama kolorów oraz kilka modeli kształtów.

Warto wspomnieć, iż kształty przedstawianych pojemników na piasek czy sól, zostały zaprojektowane tak, aby topniejący śnieg, czy padający deszcz, nie pozostawały na pokrywie pojemnika, a zciekały z niego. Zapobiega to przymarzaniu w ważnym momencie, którym jest konieczność użycia sorbentów.

Jak wyglądają i ile kosztują dobrej klasy pojemniki na piasek i sól?

Poniżej znajdziesz kilka zdjęć, na których przedstawiamy wygląd nowoczesnych pojemników na piasek i sól dla Twojego domu. Cena standardowego pojemnika, dla przestrzeni wokół domu jednorodzinnego waha się w granicach od 200 do 220 zł netto / sztuka za pojemnik o pojemności 80 litrów. Większe pojemniki są oczywiście droższe. Firma ECI z Kluczborka / lider w dostawie pojemników na piasek i sól oferuje najlepsze ceny rynkowe i możliwość negocjacji cenowej przy zakupie nawet kilku sztuk.