Płyta indukcyjna dopasowana do Twoich potrzeb

Płyta indukcyjna to element wyposażenia kuchni, który od kilku lat nieprzerwanie cieszy się coraz większą popularnością. Pozwala zaoszczędzić zużycie energii elektrycznej, przygotować posiłki w o wiele szybszym czasie oraz jest bezpieczna w użyciu. Szwedzka marka Electrolux w swoim asortymencie posiada linię płyt indukcyjnych, które z pewnością zachwycą Cię swoją innowacyjnością oraz funkcjonalnością.

Płyta indukcyjna SenseBoil® ‒ zapomnij o kipiących garnkach!

Ta płyta indukcyjna to idealne rozwiązanie dla osób, które w kuchni cenią sobie multitasking. Dzięki niej możesz w spokoju skupić się na swoich pozostałych obowiązkach, gdyż płyta intuicyjnie rozpoznaje moment zagotowania wody i za pomocą czujnika SenseBoil automatycznie reguluje moc do gotowania na wolnym ogniu. Możesz być pewien, że z jej pomocą nic nie wykipi.

Czujnik wibracji w płycie SenseBoil® działa automatycznie na wszystkich czterech polach, ale w jednym czasie kontroluje tylko jedno pole. Sprawdza się idealnie zarówno w przypadku garnka z pokrywką jak i bez. Aby aktywować czujnik, w prosty sposób umieść na polu naczynie i przytrzymaj ikonę czujnika do momentu aż zostanie podświetlony. To takie proste!

Idealnie wysmażone naleśniki z płytą SenseFry®

Z płytą indukcyjną SenseFry każde z Twoich dań będzie idealnie wysmażone. Wybierz potrawę i jej stopień wysmażenia, a odpowiednia temperatura będzie utrzymywana przez cały czas. Zapomnij o wątpliwościach podczas smażenia!

Każdy naleśnik będzie tak samo chrupiący, a stek usmażony tak, jak lubisz. Niezależnie od tego, co przygotowałeś w menu, z płytą indukcyjną SenseBoil® będziesz mieć pewność, że podajesz idealne danie za każdym razem.  Dzięki czujnikowi FrySensor nie musisz już więcej zgadywać czy patelnia i olej są odpowiednio gorące i zmieniać moc w trakcie smażenia.

SensePro®‒ osobisty szef kuchni zawsze pod ręką

Niezależnie od przygotowywanej potrawy, płyta SensePro® poprowadzi Cię krok po kroku tak,  abyś zawsze miał pewność, że przygotowujesz potrawę na najwyższym poziomie. Dzięki tej innowacyjnej płycie Twoja kuchnia nie będzie mieć żadnych granic.

Sekretem płyty indukcyjnej SensePro® jest termosonda, która bezprzewowdowo komunikuje się z płytą. To umożliwia Ci precyzyjne sterowanie, dzięki czemu możesz uzyskać odpowiednią temperaturę wnętrza potrawy. Termosonda wytwarza niezbędną do pracy energię z ciepła pochodzącego z potrway, więc nie musisz martwić się o wymianę baterii i możesz korzystać z niej bez ograniczeń.

Dzięki termosondzie, w którą została wyposażona płyta indukcyjna SensePro® możesz nie tylko usmażyć idealny stek, ale także dusić lub przygotowywać wykwintne potrawy metodą sous-vide. Funkcja ta pozwala na powolne gotowanie potrawy w kąpieli wodnej tak, aby wydobyć pełnię smaku.

Korzystanie z płyty indukcyjnej SensePro® jest także o wiele łatwiejsze dzięki dotykowemu, kolorowemu wyświetlaczowi w języku polskim. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać rodzaj potrawy, którą chcesz przygotować, a płyta krok po kroku poprowadzi Cię przez kolejne czynności. To wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się wykwintnym smakiem Twoich potraw!