Najlepsze promocje bankowe w sieci

Niemal każdego miesiąca na polskim rynku pojawiają się nowe promocje bankowe. Banki prześcigają się w atrakcyjnych ofertach, aby przyciągnąć nowych klientów, a tym obecnym zaoferować kolejne produkty. Obecnie aktualnych jest zatem wiele ciekawych promocji, które pozwalają zaoszczędzić lub zyskać dodatkową gotówkę.

Bonus za otwarcie konta

Promocje związane z otwarciem rachunku bankowego od lat królują niemal w każdym banku i cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Także obecnie kilka banków oferuje premie pieniężne, nawet o wysokości 150 zł, dla wszystkich nowych klientów, którzy zdecydują się posiadać określony typ konta bankowego.

Co więcej, także polecając dany produkt bankowy, można otrzymać dodatkowy bonus – na przykład, gdy znajomy, korzystając z naszego polecenia, otworzy konto bądź rachunek oszczędnościowy. Premia ta może być w postaci dotykowej gotówki (niektóre banki oferują nawet 250 zł) bądź zwiększenia oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

Aktywne korzystanie

W ostatnim czasie bardzo popularną promocją oferowaną przez niektóre banki jest nagradzanie klientów, którzy są aktywnymi posiadaczami konta czy karty debetowej. Oznacza to, że na przykład wykonując transakcje mobilne, otrzymamy pewien ustalony bonus bądź zwrot jakiegoś procentu. Również wykonując transakcje bezgotówkowe kartą, w zależności od banku o różnej łącznej kwocie, otrzymamy dodatkowe np. 50 zł. Popularne jest także zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku bądź posiadanie karty debetowej, jeżeli aktywnie korzysta się z konta bankowego.

Zniżki

Wiele banków dla posiadaczy kont gwarantuje regularne zniżki zarówno do sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Oprócz klasycznych bonów i zniżek obecnie mamy do czynienia również ze zwrotami pewnego procentu bądź ustalonej kwoty za zakupy u jednego z partnerów banku. Takich promocyjnych transakcji można dokonywać już nie tylko w sklepach z ubraniami, ale również na stacjach benzynowych, w hotelach i gabinetach kosmetycznych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi promocjami bankowymi, wejdź na stronę pozyczkowy-portal.pl. Znajdziesz tutaj wszystkie obecnie dostępne, najlepsze oferty produktów bankowych w sieci wraz z dokładnym ich opisem. Na tej stronie zebrane są także liczne rankingi i porównania, które pozwolą wybrać najodpowiedniejsze konta i inne produkty bankowe.