Legginsy Nessi – połącz komfort z kolorową rewolucją

W porównaniu z szortami, legginsy sportowe są znacznie wygodniejsze, zarówno przy bieganiu, jak i w trakcie zajęć fitnessowych. Ich zalety można wymieniać długo, a co ciekawe, producenci odzieży sportowej nadal znajdują sposoby na to, żeby uczynić je jeszcze bardziej wygodnymi i atrakcyjnymi.

Sto procent wygody

To, ze legginsy są przylegające, przekłada się nie tylko na podkreślenie sylwetki. Dzięki temu unika się wielu nieprzyjemnych otarć i odparzeń, jakie mogą powstawać przy nawet drobnym fałdowaniu się odzieży biegowej w trakcie wysiłku.

Fałdy takie, przesuwając się po skórze, w trakcie wysokiego poziomu zmęczenia, często prowadzą do powstawania płytkich, ale bolesnych śladów – o czym doskonale wie wiele osób trenujących w cieplejsze dni lub uczestniczących w biegach długodystansowych. Jeśli dodatkowo wspomnieć o tym, że problem taki pojawia się zwłaszcza w przypadku zrzucania kilogramów, od razu widać, ze gdy ćwiczy się regularnie, dobrze dopasowane legginsy wygrywają na pełnej linii. Dlatego tez kupując nową parę upewnij się mco do ich rozciągliwości.

Niestandardowe rozwiązania

Co ciekawe, niektórzy producenci (dobrym przykładem jest firma Nessi – www.nessi-sport.com) stosują kilka nietypowych rozwiązań które dodatkowo podnoszą poziom wygody korzystania z legginsów. Można tu wspomnieć chociażby o zastosowaniu szerszego pasa, który pełni rolę swego rodzaju kieszeni, do której można schować kilka podręcznych drobiazgów, takich jak klucze do mieszkania.

Piękno w biegu

Kto powiedział, ze ubrania sportowe muszą być zwykłe i zaprojektowane w prosty sposób? Wspomniana już firma Nessi celuje w wielu wzorach, które nadają legginsom biegowym naprawdę zaskakujący wygląd.

Umiejętny dobór barw, interesujące wzornictwo – to wszystko sprawia, że biegaczki mogą poczuć się naprawdę pięknie, wyjątkowo i kobieco. Zwłaszcza, ze same wzory zebrano tak, aby coś dla siebie znalazły zarówno te biegaczki, które cenią wzory spokojne, jak i te, które stawiają na coś bardziej dynamicznego, te, które lubią wzory kwieciste i te, które chcą zaskoczyć czymś zupełnie niestandardowym.