Koszulki chłopięce z nadrukiem – co mówią o charakterze dziecka?

Czy moda to wyłącznie domena dziewczyn? Nie od dziś wiadomo, że chłopcy nie tylko zwracają uwagę na to, w co się ubierają, ale także lubią sami o tym decydować. Przyglądamy się najciekawszym wzorom koszulek z nadrukami dla dzieci i podpowiadamy, co mówią o charakterze dziecka, a także – jakie wybrać, by jak w dziesiątkę trafić w chłopięcy gust!

Sportowy duch

Rzadko chodzi – częściej biega, skacze, pędzi na rowerze, hulajnodze, deskorolce… Najszybszy, najzwinniejszy, najprędzej wspina się na drzewa – oto sportowiec! Jeśli szukasz koszulki chłopięcej
z nadrukiem, który odda jego naturę i pasuje do żywiołowego usposobienia, spodobają Ci się modele
z wizerunkami sportowców, piłek, rozpędzonych rowerów, hulajnóg, wrotek, łyżworolek, ale nie tylko. Chłopiec zafascynowany sportem, aktywny i żywiołowy doceni także koszulki z napisami o podobnym charakterze. Zabawnych, polskich napisów nie brakuje w kolekcjach polskiej marki Endo, które znajdziesz tu: https://endo.pl/dla-chlopca/bluzki-i-t-shirty.

Dzikie serce

Ciekawsze od ludzi są dla niego zwierzęta, jest silny jak lew, wesoły jak małpka, zwinny jak jaszczurka,
a jego najlepszy przyjaciel ma cztery łapy, płetwy, ogon… Poznajcie młodego miłośnika zwierząt! Jeszcze nie ma pewności, czy woli być weterynarzem czy opiekunem w zoo, ale wie na pewno, że jego serce bije mocniej, gdy widzi zwierzaki. Czuje się najlepiej, gdy również jego garderoba odzwierciedla zainteresowania i dzikie serce. Dlatego spodobają mu się koszulki chłopięce z nadrukiem całych sylwetek zwierząt, ale także z ich cętkami czy odbitymi śladami łap. Hitem będzie także na przykład koszulka chłopięca z nadrukiem małych rybek, które układają się w sylwetkę rekina – dowcipna i inspirowana królestwem zwierząt!

Dzielny odkrywca

Dociekliwy (żeby nie powiedzieć, że ciekawski!), uważny, zainteresowany najdrobniejszymi detalami, nieustannie analizuje, buduje skrytki i bazy – oto dzielny odkrywca! Uwielbia ciekawostki, wyzwania
i zagadki. Spodobają mu się koszulki z nadrukami dla dzieci, na których widnieją łodzie podwodne, rowery rozłożone na części pierwsze, starodawne samoloty, roboty czy żartobliwe drogowskazy z napisem „przygoda”. T-shirt z oryginalnymi napisami nawołującymi do szukania przygód także nie pozostawia złudzeń – chłopiec w niego ubrany zawsze jest gotowy na nowe odkrycia i nie odpuści żadnej tajemnicy ani sekretowi.

Dowcipniś

Uśmiech nie schodzi mu z buzi, lubi psoty (ale tylko te, które nikogo nie krzywdzą!) i grę słów, na żart odpowiada żartem, a świat bierze z przymrużeniem oka – poznajcie dowcipnisia! Jego usposobienie sprawia, że lubi, gdy inni też się uśmiechają, spodobają mu się więc koszulki chłopięce z nadrukiem, obok którego nie można przejść obojętnie, bez uśmiechu na twarzy. Zabawne hasła nadrukowane na T-shirty, lub wykres kołowy prezentujący niezawodny „Przepis na sukces” spodobają się nie tylko jemu, ale i tym, którzy cenią sobie dobry humor.

Do wyboru, do koloru, z oferty Endo z pewnością uda się wybrać niejedną koszulkę z nadrukami dla dzieci, pasującą idealnie do charakteru chłopca, który będzie ją nosić.

Artykuł sponsorowany