Halloween na statku – strasznie fajna zabawa!

Strach ma wielkie oczy, a gdy myślisz o Halloween najbardziej przeraża Cię to, że nie masz planów? Jeśli lubisz emocje sięgające zenitu, dobrą zabawę, szaleństwa na parkiecie do białego rana, koncerty gwiazd, relaks w stylu VIP i widok spienionych fal, który zapiera dech w piersiach, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia: w Halloween baw się na statku. Obiecujemy – będzie strasznie fajnie!

Weź kurs na (strasznie atrakcyjną) zabawę!

Pod wspólną nazwą „Halloween na statku” Stenaline proponuje kilka opcji wycieczek promowych, które różnią się programem i długością trwania. Wszystkie łączy jednak bogactwo przygotowanych atrakcji. Już po wejściu na pokład na podróżujących przywitają halloweenowe dekoracje i wizażystki, które za pomocą kilku sprytnych trików chętnych zmienią w postacie z filmów grozy. Będzie można skorzystać także z oferty sklepu pokładowego, kilku restauracji i barów oraz pokładowego SPA. Na pokładzie promu najmłodsze dzieci wesoło spędzą czas na placu zabaw, a starsze zainteresują automaty do gier, symulatory oraz stoły do cymbergaja. Dorosłym wieczory i noce upłyną pod znakiem tańca, do którego uczestników porwą dj’e i nie tylko…

Koncertowe emocje na promie

Wymienione dotychczas atrakcje to bardzo dużo, ale wciąż masz ochotę na więcej tańca? Marzy Ci się impreza inna od wszystkich? A gdyby okazało się, że w halloweenowym przebraniu możesz bawić się na koncercie zespołu muzycznego, do którego hitów od lat imprezują wszyscy Polacy?! Tak, to też jest możliwe! Specjalnym gościem jednej z wycieczek promowym oferowanych przez Stenaline są prawdziwe gwiazdy – Kobranocka i Golden Life. Legendy polskiego rocka zagrają swoje największe hity, a zabawa potrwa do białego rana. Muzyka na żywo i koncert pełen największych hitów w sobotę oraz osobiste spotkanie ze znanymi muzykami w niedzielę to atrakcja, jakiej nie przebije żadna inna impreza na tegoroczne Halloween.

Zejdź na ląd i odkryj tajemnice Szwecji

Jedna z wycieczek promowych w halloweenowych klimatach obejmuje nie tylko czas spędzony na pokładzie, ale także cały dzień spędzony na lądzie, w Szwecji. To opcja szczególnie interesująca dla tych, którzy najlepiej odpoczywają zwiedzając. W niedzielę rano, gdy tylko prom przypłynie do portu, można wyruszyć na wycieczkę z przewodnikiem lub samodzielnie, by we własnym tempie odkryć Karlskronę i zobaczyć, jak wygląda życie po drugiej stronie Bałtyku. Miasto położone na 33 wyspach, którego zabytki zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, przyciąga turystów z całego świata. Warto odkryć jego urocze zakątki, muzea, zabytkowe kościoły i historyczne twierdze, ale także parki i kawiarnie.

Wycieczki promowe w zaskakująco przystępnej cenie

Oferta Stenaline na spędzenia długiego weekendu halloweenowego zwraca uwagę nie tylko pełnym atrakcji programem, ale również atrakcyjną ceną. Koszt obejmuje rejs do Szwecji i z powrotem, jeden lub dwa noclegi w komfortowej kabinie dwuosobowej, udział w imprezie i atrakcjach na pokładzie promu a dla wycieczki promowej trwającej trzy dni również cały dzień w Szwecji. Już od 109 zł zaczynają się ceny na rejs dwudniowy, a od 159 zł – na trwający trzy dni. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną, nie musisz więc martwić się tymi formalnościami. Warto też zarezerwować rejs przez internet, co również daje zniżkę 40 zł.

Złap bilety promowe

Koncert gwiazd muzyki rozrywkowej, przebrania w halloweenowym stylu, pozytywne emocje, relaks a to wszystko z widokiem na wyburzone fale – te i wiele więcej atrakcji czeka na pasażerów na pokładzie ekskluzywnych promów Stenaline. Warto jednak pospieszyć się z zakupem biletów – ilość miejsc jest ograniczona, a chętnych do skorzystania z pełnych atrakcji rejsów w długi weekend nie brakuje. Bilety promowe, zarówno na rejs dwu jak i na rejs trzydniowy, można kupić online: https://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy-turystyczne/halloween. Na stronie internetowej znajduje się także szczegółowy program z dostępnością poszczególnych atrakcji w obu opcjach – „Halloween na morzu” lub „Halloween w Szwecji”. Wykorzystaj wolny czas i baw się na statku lub wybierz się jeszcze na jeden dzień do Karlskrony. Ahoj, halloweenowa zabawo!

Artykuł sponsorowany