French ponownie wraca do łask! Teraz każda kobieta może poczuć się, jak gwiazda z Hollywood

Francuski manicure już od dawna cieszył się dużą popularnością i znany był niemal na całym świecie. Chyba każda kobieta wie, jak wygląda francuski manicure. Ta bardzo skromna, ale zarazem elegancka stylizacja podbiła wiele kobiecych serc. Manicure powinien być dostosowany do okoliczności. French zapewnia dłoniom zadbany i elegancki wygląd oraz sprawdzi się w każdej sytuacji, nie tylko na weselu, czy innej imprezie, ale również na co dzień. Z pewnością zaletą frencha jest to, że zawsze wygląda dobrze, bez względu na to jaka jest długość paznokcia oraz jego kształt, dlatego każda kobieta może sobie na niego pozwolić.

W ostatnich sezonach panowało wiele różnych trendów, niekoniecznie tak prostych jak french. Na paznokciach mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych i zaskakujących efektów, dzięki zastosowaniu różnych pyłków, począwszy od najpopularniejszego, czyli syrenki, która sprawiała, że paznokcie mieniły się jak „milion monet”, przez sugar effect, chameleon, pixel, holo, glassme, metal, aż po mat. Wraz z powracającą wiosną i piękną słoneczną pogodą, wraca francuski manicure. Jednak nie jest to tylko szablonowe trzymanie się tradycji, używanie tylko i wyłącznie beżowych lub bladoróżowych kolorów w połączeniu z białą cienką kreską. Teraz można połączyć ze sobą dowolne kolory i uzyskać oszałamiający efekt. Francuski manicure można również wzbogacić o wyżej wymienione efekty, czy pyłki oraz do klasyki dodać odrobinę nowoczesności. Można również pogrubić kreskę, która zwykle malowana jest jako dosyć cienka.

Dla Pań nielubiących nudy na paznokciach również znajdzie się rozwiązanie, np. stonowane kolory nude można zastąpić neonami,w ten sposób bez wątpienia można wyróżnić się z tłumu. Dodatkiem do stylizacji może być użycie piegusków, te małe kolorowe kółeczka z pewnością wzbudzą duży podziw i zainteresowanie. Aby mieć piękne i zadbane paznokcie, należy przede wszystkim przestrzegać zasad higieny i bezpieczeństwa, żeby nie zrobić sobie krzywdy, dopiero później w grę wchodzi estetyczne i profesjonalne wykonanie stylizacji.

Chcąc cieszyć się pięknym manicurie skorzystaj z usług profesjonalnego salonu kosmetycznego Mani & Pedi Instytut. Wysoko wykwalifikowane stylistki z pewnością doradzą Ci, co jest w modzie i jakie kolory będą ze sobą współgrać. Warto pamiętać, że ładnie wykonany manicure to ozdoba kobiecych dłoni i warto w to zainwestować , by poczuć się wyjątkowo. Gwarantowana satysfakcja każdej odwiedzającej klientki . Nie zwlekaj i postaw na pełne wiosennych inspiracji paznokcie z modnym efektem wow!