Czy tonery HP da się kupić taniej?

Drukarka robi coraz mniej wyraźne wydruki? A może sama Ci zasygnalizowała, że pora na wymianę wkładu barwiącego? Jeśli wcześniej nigdy nie kupowałeś takich komponentów, może zaskoczyć Cię ich cena. Nie musisz jednak płacić aż tyle, ile sugeruje oryginalny producent! Wyjaśniamy, czy tonery HP da się kupić taniej!

Wiele nowych drukarek kupuje się od razu w komplecie z wkładami, ale te są niepełne. Takie „rozruchowe kartridże” szybko się zużywają. Kiedy przychodzi pora zakupu nowych, wiele osób dziwi się, jak kosztowne są tonery. Na szczęście strona czy sklepy stacjonarne producenta nie są jedynymi miejscami, w których można nabyć ten produkt. Podpowiadamy gdzie kupować tonery HP oraz wkłady innych znanych marek, by nieco zaoszczędzić!

Tonery HP – dlaczego są tak drogie?

Tonery HP uchodzą za jedne z najlepszych na rynku. Według informacji na stronie marki, wyprodukowanie wkładów poprzedzają setki godzin testów oraz lata nauki i pracy doświadczonych inżynierów. Produkty te są uznawane przez wielu specjalistów za niezwykle wydajne, a przede wszystkim zapewniające spektakularne efekty. Unikalny skład chemiczny i najwyższej klasy formuły pozwalają uzyskać najbardziej żywe, wyraziste barwy oraz najgłębszą czerń. Za jakość trzeba zapłacić!

Proces produkcji tonerów HP jest kosztowny, ponieważ pojemniki po nich wyjątkowo trudno się utylizuje. Marka zgodnie z rozmaitymi dyrektywami związanymi z koniecznością bardziej ekologicznego prowadzenia biznesu musi jednak się tym zajmować. Oprócz tego wkłada dodatkowy budżet w znalezienie innych, bardziej przyjaznych środowisku rozwiązań. Jeśli zaś produkcja danego towaru staje się droższa, cena samego artykułu również rośnie.

Czy na pewno potrzebujesz oryginalnych tonerów HP?

Zachęty producenta dotyczące najwyższej jakości wydruków na pewno przekonują wiele osób do zakupu oryginalnych tonerów HP. Obsługa firmy zawsze pomaga też dobrać konkretny rodzaj wkładu, więc wystarczy po prostu znać model posiadanej drukarki. Kupując u źródła ma się pewność, że towar jest oryginalny, sprawny i że idealnie będzie pasował do urządzenia. Czy jednak na pewno jest to warte tego, by płacić kilkaset złotych więcej?

Jeśli posiadasz drukarkę jedynie na użytek domowy i nie drukujesz na niej dziesiątek arkuszy dziennie, inwestycja w oryginalne tonery HP jest wydatkiem nieco na wyrost. Nawet jeśli szukasz kartridża do biurowego urządzenia, działającego prawie rzez cały dzień pracy, nie zawsze musisz decydować się na tak drogie rozwiązanie. W takich miejscach najczęściej drukuje się przecież dokumenty tekstowe, do czego wcale nie jest niezbędna najgłębsza czerń czy najpiękniejsze odcienie setki barw. Jeśli nie jesteś grafikiem lub architektem, warto byś zastanowił się nad zakupem zamienników tonerów HP. Gdy mimo wszystko nadal zależy Ci na oryginałach, spróbuj poszukać ich w hurtowniach lub innych miejscach – z pewnością pomocny w tym będzie Ci Internet.

Gdzie zamówić tonery HP?

W Internecie z łatwością znajdziesz wiele stron, na których możesz kupić oryginalne tonery HP oraz ich zamienniki w cenach nawet kilkukrotnie niższych. Jedną z takich witryn jest serwis TonerPartner, na którym można skorzystać z wygodnej wyszukiwarki. Wystarczy podać markę i/lub model posiadanej drukarki, a zaraz uzyska się listę kompatybilnych wkładów. Przy tym są one od kilkunastu do kilkuset złotych tańsze! W ten sposób znajdziesz odpowiedni produkt nie mając nawet podstawowej wiedzy w tym zakresie. Zamiast tracić duże kwoty na zakup tonerów HP zamów je znacznie taniej, z dostawą do domu!

Tonery HP są bardzo kosztowne, ale nie oznacza to wcale, że posiadacze drukarek tej firmy muszą nastawiać się na duże wydatki. Zanim zdecydujesz się zamówić wkłady ze strony producenta, sprawdź o ile mniej zapłacisz za ten sam lub podobny towar w Internecie! Przekonaj się ile możesz zaoszczędzić kupując oryginalne modele lub zamienniki w promocyjnych cenach!

Scroll to Top