Czy można wynająć wózki widłowe?

Wózki widłowe stanowią stały element krajobrazu większości centrów dystrybucyjnych, magazynów i fabryk na całym świecie. Niewiele przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że te konieczne do rozładowania towarów na paletach pojazdy, można wypożyczyć na preferencyjnych warunkach. Czytaj dalej i sprawdź, na czym polega wynajem wózków widłowych.

Wózki widłowe umożliwiają komfortowy transport i magazynowanie towarów. Przedsiębiorcy poszukujący sprawdzonych wózków widłowych, mogą wybierać w wielu ofertach, ponieważ na rynku można spotkać wózki widłowe o różnej nośności oraz napędzie (wózki widłowe o napędzie spalinowym, elektryczne wózki widłowe, a także hybrydowe wózki widłowe). Każde z tych rodzajów można bez problemu wynająć w szybkim oraz krótkim terminie.

Wynajem wózków widłowych

Wózki widłowe są specjalistycznymi pojazdami mechanicznymi o konkretnym, użytkowym przeznaczeniu, dlatego ich ceny nie należą do najtańszych. Alternatywą dla zakupów nowych wózków widłowych, może być wynajem wózka widłowego. Czołowi producenci wózków widłowych, oferują swoim klientom kompleksowy wynajem urządzeń, dzięki czemu nie trzeba przeznaczać sporych nakładów finansowych na zakup floty pojazdów.

Wynajem wózków widłowych cechuje się wysoką elastycznością oraz brakiem zbędnych formalności. Czas wynajmu wózków widłowych w Polsce, waha się od kilku tygodni do nawet kilkudziesięciu tygodni, kiedy to jest określany mianem wynajmu długoterminowego.

Producenci wózków widłowych, a także firmy zajmujące się wynajmem tego rodzaju pojazdów, umożliwiają również kompleksową obsługę serwisową wózków widłowych, dzięki czemu przedsiębiorca otrzymuje pojazd w pełni przygotowany do pracy, bez konieczności angażowania swoich pracowników w utrzymanie, bądź ewentualne naprawy wózków widłowych.

Najem wózków widłowych bezpośrednio od producentów, bardzo często charakteryzuje się pełną obsługą serwisową, dzięki której klienci nie muszą ponosić kosztów, związanych z przeglądami oraz naprawami. Ponadto możliwe jest również wykupienie ubezpieczenia sprzętu, np. od uszkodzeń mechanicznych. Firmy zajmujące się wynajmem wózków widłowych posiadają możliwość dostarczenia wynajętych pojazdów pod konkretny adres w całej Polsce.

Długoterminowy wynajem wózków widłowych

Długoterminowy wynajem wózków widłowych jest najczęściej usługą finansowania wózków widłowych na czas przekraczający 24 miesiące. W ramach wynajmu długoterminowego, klienci otrzymują możliwość spłaty elastycznych rat, które są dopasowane do możliwości spłat i bieżącej sytuacji ekonomicznej danego przedsiębiorstwa. W ramach wynajmu długoterminowego również można liczyć na dopasowane do klienta usługi serwisowe, a także dodatkowe pakiety, jak np. zapewnienie wózka zastępczego na czas naprawy.

Scroll to Top