Co powinien zawierać zestaw lakierów hybrydowych?

Jeśli jesteś wytrawną entuzjastką manicure hybrydowego, z pewnością wiesz, co potrzebne jest do jego wykonania. Ale jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w fascynującym świecie stylizacji paznokci, być może potrzebujesz odrobinę pomocy i podpowiedzi. Zestaw lakierów hybrydowych to wygodna opcja dla początkujących. Dowiedz się, co powinno się w nim znaleźć!

Co powinien zawierać dobry zestaw do hybryd?

Zestaw lakierów hybrydowych, nazywany też czasem zestawem startowym, to komfortowe rozwiązanie, jeśli chcesz spróbować swoich sił w stylizacji paznokci i mieć wszystkie potrzebne do tego akcesoria w jednym miejscu, bez konieczności kupowania ich osobno. Dobry zestaw lakierów hybrydowych to zatem taki, w którym znajdziesz wszystkie produkty i narzędzia niezbędne do wykonania manicure hybrydowego, a także te potrzebne do usunięcia lakieru, gdy poczujesz, że nadszedł czas na zmianę. Oczywiście narzędzia powinny mieć odpowiednie atesty, a produkty być wysokiej jakości. Optymalny zestaw lakierów hybrydowych powinien zawierać:

  • pilnik, za pomocą którego nadasz paznokciom idealny kształt,
  • blok polerski do wypolerowania płytki paznokcia,
  • nail cleaner, czyli płyn służący do odtłuszczenia płytki przed nałożeniem bazy oraz usunięcia lepkiej warstwy po nałożeniu topu i utrwaleniu go pod lampą UV/ UV LED,
  • bazę do hybryd, która chroni płytkę paznokcia i zapewnia lepszą przyczepność lakieru,
  • jeden lub kilka kolorów lakieru hybrydowego,
  • top, za którego pomocą nadasz stylizacji piękne wykończenie,
  • lampę UV lub UV LED,
  • waciki bezpyłowe,
  • akcesoria do zdejmowania hybrydy, czyli płyn z acetonem i striper.

To wszystko, czego potrzebujesz do aplikacji i zdejmowania hybrydy.

Dla kogo przydatny będzie zestaw lakierów hybrydowych?

Zestaw do hybryd to dobra opcja dla każdej miłośniczki zadbanych paznokci i hybrydowych stylizacji. Można dzięki niemu dowolnie eksperymentować i zmieniać kolor lakieru tak często, jak tego zapragniemy. Zestaw startowy będzie idealny dla początkujących entuzjastek, także na prezent. Zestawy lakierów hybrydowych to jeden z lepszych pomysłów, by sprawić radość praktycznym podarunkiem. Nie bez znaczenia jest też eleganckie pudełeczko, w którym wszystkie akcesoria mają swoje miejsce. Co bardzo ważne, każdy zestaw lakierów hybrydowych oferuje nieco inne produkty i na przykład lampy LED o innych parametrach. Dzięki tej różnorodności można wybrać ten naprawdę idealny dla indywidualnych potrzeb.

A co, jeśli zestaw do hybryd nie zawiera wszystkiego, o czym marzę?

Z marzeniami tak już bywa, że czasem potrzeba trochę więcej wysiłku, by je spełnić. Jeśli zestaw lakierów do hybryd zawiera idealne dla nas odcienie lakierów, ale wolałybyśmy inną lampę UV/ UV LED albo na odwrót, można temu zaradzić. Wprawdzie nie jest przewidziana możliwość zamiany akcesoriów w danym zestawie, ale zawsze można dokupić te wymarzone oddzielnie. W ten sposób będziemy miały gotowy zestaw plus dodatkowe, optymalne dla naszych potrzeb akcesoria lub produkty, których akurat w danym zestawie nie uwzględniono. Tak przygotowane możemy rozpoczynać naszą przygodę z hybrydowymi stylizacjami!