Brak środków na koncie – jak szybko rozwiązać ten problem, gdy musisz pilnie zadzwonić

Musisz pilnie zadzwonić, ale okazuje się, że nie masz już żadnych środków na koncie? Co robić? Poznaj najszybszy sposób na doładowanie Orange oraz dowiedz się jak zadzwonić, gdy nie ma żadnej możliwości doładowania konta.

Praktycznie każdemu, kto posiada telefon na kartę zdarzyła się sytuacja, w której musiał pilnie zadzwonić, a środki na koncie skończyły się i w związku z tym wykonanie połączenia nie było możliwe. Co zrobić w takiej sytuacji? Potrzebne jest szybkie doładowanie Orange. Można pójść do kiosku, sklepu, na stację benzynową, by doładować konto. Gorzej, gdy nie ma się takiej możliwości. Najprościej dokonać doładowania konta Orange online, ale może zdarzyć się tak, że nie jesteśmy w zasięgu internetu. Co wtedy?

Brak środków na koncie – co zrobić w nagłej sytuacji?

W momencie, kiedy trzeba zadzwonić, ale nie ma się środków na kocie, można skorzystać z opcji połączenia się z odbiorcą na jego koszt. Aby to zrobić w sieci Orange, należy przed numerem telefonu wpisać ciąg „*500” i połączyć się. Druga metoda to wpisanie na klawiaturze kodu „*111*”, a potem numeru odbiorcy. Oczywiście sposób ten ma pewną wadę – odbiorca może nie przyjąć takiego połączenia. To dobre rozwiązanie, jeśli dzwoni się do kogoś bliskiego, kto zna na pamięć nasz numer. W innym wypadku istnieje duże ryzyko, że odbiorca nie wyrazi zgody na połączenie na jego koszt.

A jak doładować konto w Orange w prosty i szybki sposób?

Orange – doładowanie konta

Istnieje kilka sposobów na doładowanie konta w Orange. Jak to zrobić?

  • online na stronie
  • w aplikacji Mój Orange
  • online w swoim banku
  • w terminalu płatniczym
  • z telefonu z rachunkiem
  • w bankomacie
  • przy użyciu karty zdrapki
  • z telefonu na kartę
  • za punkty PAYBACK.

Najpopularniejszą wśród użytkowników metodą doładowania Orange jest doładowanie online przez stronę. Niezbędny jest jedynie dostęp do internetu. Wchodząc na: https://doladowania.orange.pl/, należy wybrać odpowiednią kwotę doładowania i zapłacić online. Kwota ta jest dostępna od razu i dlatego można natychmiast korzystać z telefonu. Co ważne – doładowując telefon na kartę online, można dostać różne bonusy, czyli dodatkowe gigabajty – każdy otrzymuje 5 GB.

Najlepiej jednak unikać sytuacji, w której nie ma się żadnych środków na koncie. Zawsze może zdarzyć się tak, że akurat wtedy trzeba gdzieś zadzwonić. Jest na to rada – wybór oferty na kartę bez limitu. Jak to działa? Można dokonać opłaty jednorazowo albo płacić cyklicznie – abonent może wykonywać połączenia bez względu na ich długość i liczbę (dotyczy to rozmów i SMS-ów). Oczywiście usługę tę można w każdym momencie wyłączyć.

O tym co robić w razie braku środków na koncie można przeczytać tu: https://doladowania.orange.pl/oferta/koniec-srodkow-na-koncie/

Artykuł sponsorowany